ابوالفضل عبادی :

کلید طلایی حل مشکلات بسیج است / مهربانی با مردم باید نشانه بسیجی باشد

کلید طلایی حل مشکلات بسیج است / مهربانی با مردم باید نشانه بسیجی باشد
ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، تشکل های کارگری و کافرمایی و برخی مدیران استانی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه شهداء استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، ابوالفضل عبادی در ابتدای این دیدار با تبریک هفته بسیج گفت: بهترین و زیباترین کلام را در خصوص بسیج رهبر کبیر انقلاب و پس از آن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیان کردند که بسیج مدرسه عشق است. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی افزود : امروز ما باید مسیری که شهدا رفتند را طی کنیم. مهربانی شهدا بویژه شهدای بسیجی در مقابل دشمن، در تاریخ انقلاب اسلامی زبانزد است. بنابراین مهربانی با مردم باید نشانه بسیجی باشد. همچنین خستگی ناپذیری ، ایثارگرانه مشغول به کار بودن و ولایتمداری در عمل باید از ویژگیهای بسیجیان باشد. 

وی گفت: با توجه به اینکه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجموعه وسیعی از خدمات را به مردم ارایه می دهد در این بخش قطعا نیازمند کمک و همراهی بسیجیان هستیم . 

وی در ادامه افزود: حوزه های گوناگونی مثل روابط کار، کاریابی ها، حوزه مهارت افزایی، گسترش ورزشهای همگانی در محیط های کارگری و کارفرمایی، معلولان  و ... از جمله مواردی است که بسیجیان می توانند ما را  در این بخش ها همراهی کنند .

8322

عبادی تصریح کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  و گام نهادن به فکر و اندیشه ایشان و تقویت آن که همان تقویت بسیج است باید به عنوان یکی اصل مدنظر قرار گیرد . ما باید فکر و اندیشه ناب اسلامی و استکبار ستیزی که یک امر لازم برای کشور است را همواره مورد توجه قرار بدهیم . 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی تصریح کرد: امروز نفوذ ما در منطقه در سایه همین تدبیر بدست آمده است. بنابراین فکر، اندیشه، تدبیر و اقتدار اموری است که می بایست جزو فرهنگ بسیج قرار گرفته و گام هایمان را در این مسیر هر روز استوارتر کنیم.

 در ادامه این نشست سرتیپی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه شهداء استان نیز با تبریک فرا رسیدن 5 آذر روز تشکیل بسیج مستضعفین گفت : یقینا دستاوردها و افتخارات امروز ایران اسلامی مدیون و مرهون تلاش بسیجیان، سپاهیان، ارتشیان و نیروهای نظامی و انتظامی است.

وی تاکید کرد: در هر عرصه و هر موضوعی از بسیج و ظرفیت، روحیه و منش بسیج استفاده شده، توانسته ایم از مشکلات به خوبی عبور کنیم. امروز هم که در شرایط جنگ اقتصادی هستیم فکر می کنم ظرفیت و روحیه بسیج به ما کمک می کند تا مشکلات را پشت سر بگذاریم . 

 وی افزود : امیدواریم این هم افزایی و تعامل بیش از پیش در همه عرصه ها بروز پیدا کند. یقینا امروز دغدغه ما کشور و نظام است و در کنار شما برای حل مشکلات و مسایل آمادگی کامل داریم.

 

۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۲۲:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید