حضور " تیم شناسایی و پیگیری مشکلات واحدهای کارگری در محل شرکت شیرین ناب باختر ارومیه"

حضور " تیم شناسایی و پیگیری مشکلات واحدهای کارگری در محل شرکت شیرین ناب باختر ارومیه"

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی" تیم شناسایی و پیگیری مشکلات واحدهای کارگری " اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی متشکل از روسای ادارات روابط کار، بازرسی کار، تشکلات کارگری و کارفرمایی، بیمه بیکاری، رئیس مرکزتحقیقات حفاظت فنی  با مسئولیت صدیق زاده مدیریت روابط کار این اداره کل در محل شرکت شیرین ناب باختر ارومیه حاضر و طی نشست مشترک با مسئولین شرکت در خصوص مشکلات واحد و ارایه راهکارهای رفع آن بحث و تبادل نظر نمودند.

9

در این نشست مشترک پس از ارائه راهکارهای کارشناسی پیرامون مشکلات مرتبط با تکالیف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مقرر گردید سایر مشکلات این شرکت در خصوص عدم تخصیص بموقع سهمیه آرد، روغن و شکر این شرکت، موضوع به کمیته فرعی کمیسیون امنیت کارگری استان منعکس تا بدون فوت وقت پیگیری و مرتفع گردد.

در پایان این نشست روسای ادارات ستادی مدیریت روابط کار از بخش های مختلف تولیدی این شرکت باتفاق بازدید و با چند تن از کارگران دیدار و در خصوص مشکلات شرکت و حقوق و مزایای آنان حضورا گفتگو  کردند.

78

شرکت شیرین ناب باختر با ۲۴۰ نفر نیرو در ابتدای جاده سرو ارومیه و در خصوص تولید کیک و شیرینی فعالیت دارد.

گفتنی است تیم پیگیری مشکلات واحدهای کارگری اداره کل در طول سال و با ترکیب یادشده و برابر برنامه تنظیمی در مرحله اول با اولویت واحدهای مشکلدار استان و در مراحل بعدی در سایر واحدهای مشمول قانون کار حاضر و در خصوص شنیدن مسائل و مشکلات کارگران و کارفرمایان و ارائه پیشنهادات کارشناسی به منظور رفع مشکلات آنان نسبت به برگزاری جلسات مشترک اقدام و مصوبات مربوطه را به منظور اخذ نظر نهایی به مدیریت اداره کل گزارش خواهند نمود.

برابر توضیحات طیبی آذر مدیر شرکت شیرین ناب باختر ارومیه حضور چنین تیمی با این تعداد و ترکیب از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در این واحد کارگری تاکنون اتفاق نیفتاده است.

وی ضمن تشکر از حاضرین از برنامه و سیاست جدید اداره کل در خصوص حضور روسای ادارات، در واحدهای کارگری و دیدار با کارگران و مسئولین شرکت های تولیدی قدردانی کرد.

گفتنی است، رفع مشکلات واحدهای کارگری و لزوم حضور سرزده روسای ادارات در واحدهای مشمول قانون کار جزو  برنامه های اولویت دار علی دهقانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در سال جاریست


۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید