یکشنبه های تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها؛

بازدید استاندار آذربایجان‌غربی از دو واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان ارومیه

بازدید استاندار آذربایجان‌غربی از دو واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان ارومیه
استاندار آذربایجان‌غربی از دو واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان ارومیه بازدید به عمل آوردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، معتمدیان استاندار آذربایجان غربی از دو واحد تولیدی و صنعتی، شرکت تعاونی 154 افزار کارا ارومیه و شرکت ابزار دنده ایرانیان در شهرستان ارومیه بازدید بعمل آوردند. در این بازدید علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و جمعی از مدیران اجرایی استان حضور داشتند.

  74

محمدصادق معتمدیان در بیست و دومین یکشنبه حمایت از تولید استان و در حاشیه بازدید از دو واحد صنعتی شهرک صنعتی فاز 2 ارومیه اظهار داشت: با برگزاری جلسات ستاد تسهیل رفع موانع تولید، کارشناسی های اقتصادی انجام شده و احصاء مشکلات از واحدهای تولیدی و صنعتی استان، بازدیدهای میدانی در قالب "یکشنبه های حمایت از تولید و تحقق شعار سال" جهت بررسی راهکارهای لازم برای رفع مشکلات این واحدها انجام می شود

87

 وی در ادامه با اشاره به تصویب 114 مصوبه در طول 22 هفته اخیر یکشنبه های حمایت از تولید استان، افزود: 46 درصد مصوبات تاکنون اجرایی شده و به صورت جدی پیگیر اجرای بقیه مصوبات بوده و دستگاههای متولی ملزم به اجرای این مصوبات هستند.

87

استاندار آذربایجان غربی همچنین مشکلات بانکی، مالیاتی، زیرساختی و تامین منابع مالی را عمده مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان معرفی کرده و یادآور شد: تلاش می شود از اختیارات قانونی ستاد تسهیل رفع موانع تولید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان استفاده شود.

214

معتمدیان با تاکید بر ضرورت رونق تولید و اشتغال زایی در آذربایجان غربی، افزود: از تمامی ظرفیت های استان برای تحقق تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در آذربایجان غربی استفاده خواهد شد.

 85

 وی در پایان، فعال سازی واحدهای راکد و نیمه راکد استان را ضروری دانسته و خاطرنشان کرد: با رونق و فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی استان، شاهد اشتغال زایی و تولید درآمد برای آذربایجان غربی خواهیم بود.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید