در راستای برنامه بازدیدهای سرزده و شبانه از واحدهای تولیدی صورت گرفت؛

بازدید شبانه تیم بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از شرکت شیرپاستوریزه پگاه آذربایجان غربی

بازدید شبانه تیم بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از شرکت شیرپاستوریزه پگاه آذربایجان غربی
حضور سرپرست مدیریت روابط کار و همکاران ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در شرکت شیرپاستوریزه پگاه آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل؛ سرپرست مدیریت روابط کار و همکاران ستادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی بصورت شبانه و کاملا سرزده از شرکت شیرپاستوریزه پگاه آذربایجان غربی بازدید و با مدیریت و کارگران این واحد دیدار و گفتگو کردند.

3470

صدیق زاده و هیئت همراه ضمن بازدید از قسمتهای مختلف این واحد تولیدی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این عزیزان قرار گرفتند.

 

در این بازدید رئیس اداره روابط کار، رئیس اداره بازرسی کار، رئیس اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری و رئیس تشکلات کارگری، سرپرست مدیریت روابط کار را همراهی کردند.

3461

 

در پایان مقرر گردید که این مشکلات توسط رئیس واحد و با هماهنگی و مشاوره این اداره کل مرتفع گردد.

3485

شرکت شیرپاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در سال 1353 توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید و در سال 1379 به صنایع شیر ایران منتقل شد. این شرکت در زمینی به مساحت 20 هکتار با زیر بنای 30 هزار متر مربع و با سرمایه ای بالغ بر 700 میلیارد ریال و ظرفیت 170 تن در روز احداث شده که یکی از مجهزترین کارخانه‌های لبنی در سطح کشور محسوب می‌شود. اتوماسیون و استاندارد سازی بالا و تکنولوژی جدید در تأسیسات و ساختمان و خطوط تولید و تنوع تولیدات و ظرفیت بالای تولید از جمله ویژگی‌های مهم این شرکت است. این شرکت در سال 1383 بعنوان سیصدو هشتادو هفتمین شرکت در گروه ساخت محصولات غذایی و انواع آشامیدنی در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران پذیرفته شده و در حال حاضر سهام شرکت در تالار اصلی بورس اوراق بهادار تهران عرضه می‌شود. پگاه آذربایجان غربی با 314 نفر نیروی انسانی، بیش از 80 نوع محصول را فرآوری و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند.
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید