موسسه کار و تامین اجتماعی دومین مسابقه سراسری پرسش و پاسخ را برگزار می کند

موسسه کار و تامین اجتماعی دومین مسابقه سراسری پرسش و پاسخ را برگزار می کند
موسسه کار وتامین اجتماعی دومین مسابقه سراسری پرسش و پاسخ در زمینه قانون کار، قانون تعاون، قانون تامین اجتماعی و قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ، حسین رستمی نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در استان آذربایجان غربی گفت : موسسه کار وتامین اجتماعی دومین مسابقه سراسری پرسش و پاسخ در زمینه قانون کار، قانون تعاون، قانون تامین اجتماعی و قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی را برگزار می کند.
رستمی ابراز داشت : این مسابقه در جهت ارتقای سطح دانش کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان¬های تابعه، همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی در استان در ادامه گفت :  کلیه کارکنان ستادی و اجرایی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان  می توانند جهت شرکت در مسابقه از ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 20/10/93  لغایت ساعت 24 روز شنبه مورخ 10/11/93 به وب سایت موسسه به آدرس  WWW.Lssi.ir  مراجعه و از طریق لینک مربوط نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
رستمی گفت : آزمون روز سه شنبه 14 بهمن ماه راس ساعت 11 به صورت همزمان در سراسر کشور و از طریق همین وب سایت برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان محترم می توانند با وارد نمودن کد ملی و شماره شناسنامه وارد بخش آزمون شوند.
حسین رستمی در پایان متذکر شد : سوالات آزمون به صورت چهار گزینه ای و دارای نمره منفی بوده و منابع آن در سایت موسسه (لینک مربوط) قابل دسترس می باشد. و نیز کارکنانی که بتوانند حدنصاب لازم در آزمون را بدست بیاورند گواهی نامه صادر و به ده نفراز کسانی که بالاترین نمره را کسب نمایند جوایز نفیس و ارزنده ای همراه با لوح تقدیر اهدا خواهد شد.


۲۱ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید