رضا نقی زاده در بازدید از دفتر سرپرستی روزنامه کاروکارگر وخبرگزاری ایلنا گفت : روزنامه کاروکارگر زبان گویای کارگران ،کارفرمایان و تعاونگران است

رضا نقی زاده در بازدید از دفتر سرپرستی روزنامه کاروکارگر وخبرگزاری ایلنا گفت :  روزنامه کاروکارگر زبان گویای کارگران ،کارفرمایان و تعاونگران است
مهندس رضا نقی زاده مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی آذربایجان غربی از دفتر سرپرستی روزنامه کاروکارگر وخبرگزاری ایلنا دراستان آذربایجان غربی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ، مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی آذربایجان غربی طی بازدید ازدفتر روزنامه کاروکارگرو خبرگزاری ایلنا اظهارداشت:روزنامه کار و کارگر همان طور که از نامش مشخص است می تواند به بهترین نحو زبان گویای جامعه کارگری ،کارفرمایی و تعاونگران عزیز باشد چرا که وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با 60 درصد مردم جامعه در ارتباط است از بدو تولد تا دوران بازنشستگی .
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد : ما روزنامه کار و کارگر را جز خانواده خود می دانیم و به نامش نیز افتخار می کنیم چرا که روزنامه کاروکارگروخبرگزاری ایلنا بهترین تریبونی است که می تواند آلام قشر کارگری ،کارفرمایی و افراد نیازمند جامعه در قالب امنیت غذایی و بیمه ها را به سمع و نظر مسئولان برساند.
مهندس نقی زاده به اهمیت رسالت رسانه از منظر مقام معظم رهبری اشاره نمود و افزود: مقام معظم رهبری رسانه را یک پدیده ضروری و اجتناب‌ناپذیر خواندند و تأکید کردند نظارت، اطلاع‌رسانی و نقد منصفانه رسانه ها ،عوامل مهم در راستای کمک به مسئولان است.
وی تاکید نمود : خبرنگاران قوی‌ترین ابزار نظارت عمومی در جامعه هستند و اگر نقدها در حوزه خبر مشفقانه و منصفانه باشد عملکردهای مثبت مدیران پر رنگ‌تر خواهد شد .
وی با اشاره به نقش وجایگاه رسانه های مجازی ومطبوعات مکتوب درتوسعه هرجامعه نیز گفت:مطبوعات ورسانه ها درتوسعه استان نقش اساسی دارند و کسی نمی تواند منکر این موضوع باشد وانتظارما ازرسانه هاهمراهی،نقد منصفانه وتحلیلهای کارشناسی ازحوزه های مختلف است.
وی در ادامه به نقش مهم روزنامه کاروکارگر و خبرگزاری ایلنا درآگاهی بخشی آحاد مختلف جامعه خصوصا" جامعه کارگری ، تعاونی وکارفرمایی اشاره نمود و از موفقیت این رسانه گفت :
روزنامه کاروکارگر جز روزنامه هایست که بنده هر روز همانند اکثر مدیران کل استانها اخبار روزانه وزیرمحترم و معاونین وزارت متبوع را رصد می کنم  این حرکت نشان از این است که مدیرمسئول،سردبیر ،خبرنگاران ودبیران سرویس اعضای هیات تحریریه روزنامه کاروکارگروخبرگزاری ایلنا درمسیر تعالی جامعه بخصوص جامعه هدف گامهای ارزشمندی برداشته اند که قابل تحسین است .

۲۳ دی ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید