نیروی انتظامی ضامن بقای امنیت جامعه است.

نیروی انتظامی ضامن بقای امنیت جامعه است.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی در دیدار فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد گفت: نیروی انتظامی ضامن بقای امنیت جامعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل مهندس نقی زاده مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با تبریک هفته نیروی انتظامی به پرسنل خدوم نیروی انتظامی  و کلیه نیروهای نظامی ، از تلاشهای شبانه روزی آنان در جهت تامین امنیت جامعه و استان تقدیر کرد و گفت: در سایه تلاش های شبانه روزی نیروی های نظامی و انتظامی، جمهوری  اسلامی ایران به حمد الهی  امروز در میان کشور های همسایه  و کشورهای اروپایی و آمریکایی که با مشکلات امنیتی  داخلی و خارجی متعددی روبرو هستند، وضعیت بسیار مطلوب و مساعدی دارد.
وی افزود: بحمدلله نیروی انتظامی مکتبی که مطابق آموزه های دین مبین  اسلام  به سلاح و صلاح متکی است توانسته است امنیت جغرافیایی و روانی را در سرتاسر کشور با اقتدار تمام حاصل آورد، لذا امروز تمام آحاد مردم قدردان این امنیت  و تلاشگران این عرصه خطیر باشند.
سردار اصلانی فرمانده انتظامی  استان آذربایجان غربی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در محل فرماندهی انتظامی  استان  ، ضمن تبریک متقابل هفته نیروی  انتظامی گفت: بزرگترین افتخار ما خدمت به مردم است و ما خود را خادم و خدمت گزار مردم  ایثارگر و فدارکار و قدرشناس  استان آذربایجان غربی می دانیم .
وی افزود:  امروز اگر امنیت وآرامشی در مملکت داریم حاصل افکار انتظامی و امنیتی تک تک مردم و  تلاش های شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی است باید قدر این امنیت را بدانیم و در راه حفظ و حراست از آن بکوشیم.
در پایان مهندس نقی زاده مدیر کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی  استان آذربایجان غربی با اهدای لوحی  از تلاش های شبانه روزی  سردار اصلانی و  تمام پرسنل خدوم  فرماندهی انتظامی تقدیر نمود.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید