برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم ویژه جامعه کارو تلاش و تعاون آذربایجان غربی در آبان ماه

برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم ویژه جامعه کارو تلاش  و تعاون آذربایجان غربی در آبان ماه
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: یازدهمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون استان در 27آبان ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات مخابرات ارومیه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی ؛ مهندس رضا نقی زاده  مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اهداف برگزاری این دوره از مسابقات گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای توسعه و تقویت مبانی دینی و اسلامی و بسط و گسترش آموزه های قرآنی در سطح جامعه هدف، فعالیت های متعدد و اقدامات شایسته ای انجام می دهد و نتیجه این اقدامات منجر به ارتقاء فرهنگ کار و تلاش و افزایش بهره وری و راندمان کار و نظم و انضباط کاری خواهد شد.
وی افزود: کلیه کارگران، کارفرمایان، تعاون گران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تأمین اجتماعی و خانواده های آنها می توانند در یازدهمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون استان در دو گروه خواهران و برادران شرکت کنند و همچنین نفرات برتر به مرحله کشوری مسابقات معرفی خواهند شد  .
مهندس رضا نقی زاده  ضمن اشاره به اینکه  شرط سنی فرزندان جامعه هدف جهت حضور در مسابقات از 15سال به بالا می باشد، تصریح کرد: رشته های قرائت، ترتیل، حفظ ( شاخه های 10 جزء ، 20 جزء و حفظ کل) و مفاهیم جلد بیست و یکم تفسیر نمونه به صورت تستی از موارد مسابقه است.
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی در پایان اظهار کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاع بیشتر در مرکز استان در فاصله زمانی 25 مهر تا 25 ابان ماه به دفترمدیریت اجتماعی و فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و در شهرستان ها به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه کنند .

۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید