مردم داری، شوق خدمت و تکریم ارباب رجوع،از مولفه های اصلی مسئولان در جامعه اسلامی است.

مردم داری، شوق خدمت و تکریم ارباب رجوع،از مولفه های اصلی مسئولان در جامعه  اسلامی  است.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نهمین جلسه شورای هماهنگی واحد های تابعه اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: مردم داری، شوق خدمت و تکریم ارباب رجوع،از مولفه های اصلی مسئولان در جامعه اسلامی است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل در نهمین جلسه شورای هماهنگی واحد های تابعه اداره کل تعاون،کار و  رفاه اجتماعی آذربایجان غربی که با حضور مدیران شورای هماهنگی در محل دفتر مدیر کل  به همراه صرف صبحانه کاری برگزار شد ،دکتر قاضی پور یکی از نمایندگان مردم شریف ارومیه در مجلس شورای  اسلامی  افزود:مسئولان در جامعه  اسلامی  باید در جهت تقویت عدالت اجتماعی به عنوان رکن رکین حکومت  اسلامی  تلاش کنند و با هر گونه تبعیض که مصداق واقعی ظلم است مبارزه کنند.
وی با عنوان اینکه در میان شاخص های توسعه، استان آذربایجان غربی در چهار محور در آمد سرانه، تحصیل ،بهداشت و اشتغال در رتبه های پایینی قرار دارد  افزود: متاسفانه امروز  تمام خانواده ها از مشکل و معضل بیکاری رنج می برند و جوانان تحصیل کرده  ما شغلی برای امرار معاش  و گذران زندگی ندارند و ما مسئولان   و متولیان امر اشتغال وظیفه شرعی و عرفی داریم تا با تلاش افزونتر ، زمینه اشتغال را با راه اندازی کارخانجات تولیدی و خارج کردن بنگاه های اتقصادی از رکود و تبدیل آن به توسعه  و رونق  اقتصادی ،فراهم کنیم.
دکتر قاضی پور در ادامه افزود: ما نمایندگان مردم در مجلس شورای  اسلامی به عنوان خادم و متخبین مردم، آماده شنیدن مشکلات شما مسئولان  و تمام مردم و انتقال آن  به مسئولان رده بالا  در سطح کشور  هستیم.
مهندس نقی زاده مدیر کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی  استان آذربایجان غربی  نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم و تقدیر از خدمات ارزنده دکتر قاضی پور  در مجلس شورا ی اسلامی در جهت استیفای حقوق مردم استان آذربایجان غربی  و تلاش  شبانه روزی  ایشان  در جهت رفع مشکلات مردم  استان ، از ایشان به عنوان نماینده غیور  استان یاد کرد و افزود: رفع مشکلات جامعه  به چنین نمایندگان متعهد  و پیگیری نیازمند  است.
وی در ادامه سخنان خود تلفیق تبصره ارتقاء ورزش کارگری به ماده 154 قانون کار  را از مشکلات اساسی  مجموعه تعاون،کار ور فاه اجتماعی عنوان کرد و از دکتر قاضی پور خواست  تا در جهت تحقق این امر مهم که گامی بسوی تامین روز افزون رفاه قشر خدوم کارگری  است  در صحن مجلس  تلاش کند.
مهندس نقی  زاده  با اشاره به اجرای طرح کاراکارت (کارت اعتباری  رفاه ایرانیان) گفت :در این طرح که با همکاری بانک رفاه کارگران و شرکت سرمایه گذاری  اجرا می شود مبلغی معادل4 برابر درآمد کارمند با هدف افزایش قدرت خرید کارکنان دولت،کاهش رکود اقتصادی  به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی،رونق تولیدات داخلی  و افزایش میزان اشتغال  از طریق بخش خدمات  به کارت  اعتباری  کارکنان دولت واریز می شود لذا مدیران محترم موظفند نسبت به معرفی طرح به همکاران و  اجرای طرح در دستگاه های اجرایی خود اقدام کنند.
 در ادامه جلسه هریک از مدیران  مشکلات دستگاه های  خود را مطرح  کردند و دکتر قاضی پور پس از استماع  نسبت به انتقال آن  به مسئولان مربوطه در سطح کشور  قول مسائد دادند.

۱۴ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید