وحدت کلمه رمز پیروزی و دوام انقلاب اسلامی ایران است.

وحدت کلمه رمز پیروزی و دوام انقلاب  اسلامی ایران است.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در جشن بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی خانواده تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: وحدت کلمه رمز پیروزی و دوام انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ،در این جشن بزرگ که با حضور خانواده های کارکنان مجموعه تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  استان برگزار شد  مهندس رضا نقی زاده با تبریک  ایام الله دهه مبارک فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند  اسلامی  ایران  و همچنین میلاد با سعادت پیام رسان دشت نینوا حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار  گفت: در سال57 ملت غیور و ولایی ایران  اسلامی  به پشتوانه نیروی ایمان و رهبری های داهیانه حضرت امام خمینی (ره) نهال نوپای انقلاب  اسلامی را غرس کردند و با خون پاک جوانانشان  آن را آبیاری کرده و رشد دادند  و امروز بحمدلله شاهد بالندگی آن در عرصه های بین المللی هستیم.
 وی  در ادامه با اشاره به دشمنی های دشمنان  قسم خورده انقلاب  اسلامی و نظام جمهوری  اسلامی ایران گفت: ملت ایران اسلامی با تکیه بر قدرت لایزال الهی و نیروی ایمان و صبر  و با پیروی از مقام عظمای ولایت و وحدت بی مثال همه  نقشه های شوم آنان را نقش  بر آب کردند و به جهانیان نشان دادند که این انقلاب به راحتی به دست نیامده است  و حاصل خون هزاران شهید  گلگون کفن است .
وی با ذکر خاطراتی از روز های شکوهمند پیروزی انقلاب  اسلامی  تاکید کرد: امروز کشور ما  تنها کشوری  است  که مشروعیت مسئولانش از بیرون مرزها تعیین نمی شود  و تعیین کننده خود مردم هستند  و ما برای این انقلاب هزینه های سنگینی پرداخت کرده ایم  و با تمام جان  پای این انقلاب  ایستاده ایم  و از آن حفاظت می کنیم.
مدیر کل تعاون کار ور فاه اجتماعی  استان ضمن ادای احترام به خانواده های معظم شهدا  و ایثارگران ،در پایان ضمن تقدیر از مدیران کل سابق  اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان موفقیت این مجموعه را حاصل تلاش همه آن عزیزان دانست.
تقدیر از جمعی از همکاران بازنشسته  مجموعه، جمعی از مشاورین مدیر کل  و امامان جماعت  و همچنین اجرای سرود ، نمایش  و مسابقه  و پذیرایی شام از خانواده های همکاران از اهم برنامه های  این مراسم با شکوه بود.

 

جشن 95 


جشن 95 


جشن 95


جشن 95 


جشن 95 


جشن 95 


جشن 95

۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید