خدمت به محرومان،افتخار امام (ره)، رهبر معظم انقلاب و دولت تدبیر و امید

خدمت به محرومان،افتخار امام (ره)، رهبر معظم انقلاب  و دولت تدبیر و امید
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاح مرکز نگهداری از دختران بالای ۱۴ سال با نیازهای ویژه یاس شکسته میاندوآب با بیان اینکه خدمت به محرومان و پابرهنگان دغدغه امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب و دولت تدبیر و امید است گفت: افتخار ما خدمت به اقشار ضعیف و کم برخوردار جامعه است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  از میاندوآب، دکتر علی ربیعی در این آئین با شکوه با اشاره به اینکه هدف اصلی در نظام جمهوری اسلامی رسیدگی به آحاد مردم و حل مسائل و مشکلات آنان است،گفت: رسیدگی به محرومین و پابرهنگان و مستضعفین جزو آرمان‌های این انقلاب و دغدغه همیشگی امام راحل و مقام معظم رهبری است.
ایشان تصریح کرد: به سبب وضعیتی که در کشور داریم امروز بیش از گذشته به حمایت از همدیگر وهمدلی و همزمانی نیازمندیم و برای اعتلاء کشور باید بیش از گذشته هوای همدیگر را داشته باشیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح های خیر ساز در شهرستان های محروم استانها به عنوان برکات انقلاب شکوهمند  اسلامی ،گفت: امروز خیرین میاندوآبی با مشارکت در ساخت  مرکز نگهداری از دختران با نیازهای ویژه به نام "یاس شکسته" نام نیک خود را تا ابد زنده نگه داشته‌اند.

مرکز نگهداری از دختران بالای ۱۴ سال با نیازهای ویژه یاس شکسته میاندوآب با ظرفیت نگهداری از ۱۰۰ نفر قابلیت مناسبی در آذربایجان غربی برای حل مشکلات مربوط به این افراد می باشد.
این مرکز در دو طبقه با زیربنای ۱۲۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال احداث شده است.
از مجموع اعتبار احداث این مرکز سهم خیرین و مشارکتهای مردمی ۹ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال و سهم بهزیستی یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید