مسئولانی از جنس مردم ،هدیه انقلاب اسلامی برای ملت ایران بود.

مسئولانی از جنس مردم ،هدیه انقلاب  اسلامی برای ملت ایران بود.
وزیر تعاون،کار ور فاه اجتماعی در دیدار عمومی مردم بخش چهاربرج شهرستان میاندوآب که در مسجد جامع این بخش برگزار شد با اشاره به آثار و برکات انقلاب اسلامی ایران گفت: مسئولانی از جنس مردم ،هدیه انقلاب اسلامی برای ملت ایران بود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان غربی از چهاربرج میاندوآب، دکتر ربیعی در این دیدار ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و ایام پیروزی  انقلاب  اسلامی  ایران گفت:امروز  ما اعتبار خود را در جهان و در میان کشور های منطقه  مدیون  نظام مقدس جمهوری  اسلامی  ایران و خون مطهر هزاران شهید گلگون کفن  و همچنین رهبری های داهیانه رهبر معظم انقلاب  اسلامی  ایران هستیم.
ایشان تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره)  و انقلاب شکوهمند  اسلامی  ایران دستاورد های با برکتی برای ملت  ایران  اسلامی داشت که اولویت بخشی به افراد با عنایت به مقام معنوی آنان و بدون           چشم داشتی به میزان قدرت اقتصادی آنان  از جمله مهمترین اثار  و برکات  انقلاب بود و بحمدلله ما امروز شاهد هستیم افرادی در راس امور و پست های حساس مدیریتی کشور قرار دارند که از جنس خود مردم هستند و طعم  مشکلات جامعه را با تمام جود چشیده اند.
وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی در ادامه سخنان خود با تاکید بر وحدت  اسلامی میان مردم  ایران به عنوان اصلی ترین عامل ایستادگی در برابر  دشمنان قسم خورده نظام گفت:در سایه  برکات این انقلاب هستیم که امروز  فارغ از دین و آئین و مذهب  همه به عنوان ایرانی در کنار هم ایستاده ایم  و از ارزش های کشور دفاع می کنیم.
دکتر ربیعی در ادامه با اشاره به برنامه های دولت محترم تدبیر و امید گفت: چشم انداز دولت جهت گیری درست برای آینده ای روشن است ، ما همه مشکلات را می بینیم  و  اعتراف می کنیم که در وهله کنونی کشور با مشکلات عدیده ای روبرو هستیم  ولی با همت  دولتمردان  تلاش می کنیم آینده ای روشن را برای  مردم عزیز ایران  اسلامی رقم بزنیم.
در پایان دکتر ربیعی با ابراز خرسندی از حضور در شهرستان میاندوآب و بخش چهاربرج گفت: باید با سخت کوشی مشکلات را از سر راه برداریم و  تلاش افزون بکنیم.

۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید