معارفه مدیر جدید روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی

معارفه مدیر جدید روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی
مهندس رجب زاده طی ابلاغی،مدیر جدید روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی شد.


مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در آئین بزرگداشت بازنشستگی و تودیع مدیر روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: بازنشستگان چراغ مسیر پر پیچ و خم خدمت هستند.
به گزارش روابط عمومی  اداره کل مهندس رضا نقی زاده در این آئین که با حضور معاونین و مدیران  اداره کل در محل دفتر مدیریت برگزار شد با عنوان اینکه باز نشستگان چراغ مسیر پر پیچ و خم خدمت هستند افزود:  باید در این مسیر از وجود بازنشستگانی که سالها عمر خود را صرف کسب تجربه و خدمت به مردم صرف کرده اند بهره بجوییم  و از تجربیات آنان  در این مسیر استفاده کنیم.
ایشان در ادامه با اشاره به ویژگی های اخلاقی و شخصیت مهندس محمد علی قادری مدیر روابط کار  اداره کل افزود: مهندس قادری در حوزه روابط کار هم تکنیک مدیریتی داشتند و هم مجهز به تقوا و تعهد سازمانی بودند که این دو عامل زمینه پیشرفت ایشان را در حوزه های بازرسی کار  وروابط کار فراهم کرد  و شرایطی را بوجود آورد که امروز با افتخار تمام به کسوت بازنشستگی نائل آمده  و فرزندانی را در عرصه روابط کار و بازرسی کار تربیت کرده اند که جانشین ایشان شده  و قدرتمند مسئولیت را در دست می گیرند.
در ادامه جلسه ضمن تقدیر از خدمتان ارزشمند مهندس قادری  با اهدای لوح و هدیه،مهندس رجب زاده  به عنوان مدیر جدید روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی معرفی شد.

۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید