ابلاغ سند توسعه اشتغال آذربایجان غربی

ابلاغ سند توسعه اشتغال آذربایجان غربی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سند توسعه اشتغال و سرمایه گذاری آذربایجان غربی ابلاغ و برنامه اشتغال فراگیر سال 96 به دستگاه های اجرایی این استان اعلام شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، دکتر علی ربیعی  مقام عالی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی  در حاشیه سفر به سلماس  و بازدید از کارگاه تولیدی آتار درب سلماس  با تاکید بر اینکه در دوره های قبل نگاه مناسبی به بخش اشتغال فراگیر نشده و سرمایه گذاری ها به درستی انجام نشده است، ادامه داد: سند توسعه اشتغال و سرمایه گذاری راهکاری برای رونق تولید و ایجاد اشتغال است.
ایشان ‌تاکید کرد: دیدگاه استراتژیک باید به مقوله اشتغال داشته باشیم و توزیع منابع مالی به تنهایی پاسخگوی رفع معضل بیکاری نیست.
دکتر علی ربیعی با اشاره به اهمیت مساله کولبران و کولبری  در مناطق مرزی کشور از تصمیمات جدی هیات دولت برای اختصاص اعتبار برای بیمه این اقشار  و ارائه تسهیلات به آنان خبر داد.
مقام عالی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ادامه  هدف از سفر خود به سلماس را ارتقای درمانگاه تامین اجتماعی به پلی کلینیک تخصصی و بازدید از واحدهای صنعتی درب ضد سرقت فعال در عرصه اقتصاد مقاومتی این شهرستان اعلام کرد و افزود: اعتبار لازم برای جذب نیرو و پزشک متخصص پس از ارتقا این درمانگاه به پلی کلینیک تامین شده است تا کارگران و بازنشستگان بتوانند از خدمات بهتر و بیشتر این مجموعه بهره ببرند.
۷ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید