نماز، عامل کاهش گناه و تقرب به درگاه الهی

نماز، عامل کاهش گناه و تقرب به درگاه الهی
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل که در محل بانک توسعه تعاون استان آذربایجان غربی برگزار شد با تبریک هفته دولت وعید قربان گفت: در سایه اقامه نماز فضایل اخلاقی در انسان پرورش می بابد و انسان از گناه و آسیبهای اجتماعی مصون می ماند.به گزارش روابط عمومی اداره کل مهندس  رضا نقی زاده یکی از مهم ترین رسالت دین را رهایی انسانها از تباهی، فساد و گمراهی عنوان کرد و اظهار داشت: تبیین و ترویج فرهنگ نماز در جامعه به ویژه بین نسل جوان جامعه می تواند مانع بروز انحرافات گوناگون در بین اقشار جامعه باشد.
ایشان تصریح کرد: اگر افراد جامعه به ویژه نسل جوان اهل نماز باشند و رنگ خدایی به زندگی خود بخشند، آسیبهای اجتماعی کاهش می یابد.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  در ادامه گزارشی از عملکرد اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در خصوص فرهنگ اقامه نماز ارائه و از زحمات و تلاشهای مدیران دستگاههای تابعه دراشاعه فرائض دینی خصوصا" اقامه نماز تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه جلسه  اسماعیل زاده کارشناس نظارت ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی ضمن تقدیر و تشکر از مهندس نقی زاده مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و سایر مدیران دستگاههای تابعه در خصوص عملکرد مطلوب آنان در راستای اهمیت دادن ویژه به امر اقامه نماز و فرائض دینی خواستاربرگزاری جلسات بصورت فصلی (هر سه ماه یک جلسه) شدند .
در ادامه برخی از اعضای حاضر نکته نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون مسائل مطروحه بیان و پس از بحث و بررسی موارد ذیل به تصویب حاضرین رسید .
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید