تکریم و خدمت به خانواده های معظم شهدا ،اوج افتخار دولت است

تکریم  و خدمت به خانواده های معظم شهدا ،اوج افتخار دولت است
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در دیدار خانواده های شهیدان والامقام شهیدان جهان سپاس و ریحانی که به مناسبت هفته دولت و با هدف بزرگداشت و تکریم خانواده های معظم شهدا انجام شد گفت: تکریم و خدمت به خانواده های معظم شهدا ،اوج افتخار دولت است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی  در این دیدار معنوی افزود: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که با نثار عزیزترین دارایی های خود،دست از تمام لذایذ دنیوی شستند و در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) به ما ارث رسیده است،جانفشانی کردند.
مهندس رضا نقی زاده افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران که مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است و در این مسیر باید با الگوگیری از خود شهدا،با ایمان و اخلاص  کار کنیم  تا به مقام رضای پروردگار برسیم.
وی در ادامه با اشاره به حضور جوانان مخلص تحت لوای مدافعان حرم در جبهه های  دفاع از حریم ولایت  خاطر نشان کرد:  ما این روحیه ولایت پذیری  و شهادت طلبی  را  مدیون و مرهون انقلاب شکوهمند  اسلامی،رهبری های داهیانه  رهبر معظم انقلاب و خون پاک شهیدانی هستیم که راه و رسم شهادت را به  این فرزندان  غیور آموختند  و  به برکت خون همین شهداست که تا ابد در شهادت در این سرزمین باز است .
در پایان  این دیدار ها  مهندس نقی زاده ضمن دلجویی از خانواده های  معظم این دو شهید بزرگوار با اهداء لوح و هدایایی از سالها صبر و استقامت این عزیزان تجلیل کردند.
۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید