اختتامیه مرحله استانی مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش و تعاون استان آذربایجان غربی

اختتامیه مرحله استانی مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش و تعاون استان آذربایجان غربی
با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ، اختتامیه مرحله استانی مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش و تعاون استان برگزار شد.


 به گزارش روابط عمومی اداره کل  در این آئین معنوی که با حضور اساتید برجسته قرآنی در محل سالن اجتماعات شرکت مخابرات استان برگزار شد  مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: ما هر چه داریم از اشاعه فرهنگ قرآن است.
مهندس رضا نقی زاده ضمن تقدیر از تمامی قاریان و داوران شرکت کننده در این مسابقات گفت: افتخار می کنیم که در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران و امنیتی که حاصل خون پاک شهیدان  است مسابقات قرآن را با تمام شکوه و عظمت برگزار می کنیم ،ما هر چه داریم از فرهنگ قرآن داریم  و شما خادمان قرآن متولیان اصلی اشاعه فرهنگ قرآنی هستید.
ایشان در ادامه از برگزاری اولین دوره مسابقات تواشیح جامعه کار،تلاش و تعاون به میزبانی استان  شهید پرور آذربایجان غربی در روز های 10 و 11 آبان ماه خبر داد  و افزود: این یک واقعه فرهنگی بسیار بزرگی است  که باید همه تلاش کنیم  به بهترین وجه ممکن صورت گیرد لذا در این مسیر نیازمند تلاش همه  بزرگان  استان هستیم و دست یاری آنان را  به گرمی میفشاریم.
در ادامه از برگزیدگان  مسابقات قرآنی جامعه کار و تلاش و تعاون با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید