پیام تبریک مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی به مناسبت هفته بسیج
مهندس رضا نقی زاده مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل در متن این پیام آمده است:

                بسیج درواقع مظهر عشق و ایمان و آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل، برای سربلند کردن کشور و ملت است.                     

                                                                                                  (مقام معظم رهبری مدظله العالی)

          نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد. » تکریم بسیج، احترام به مردانگی و مروت است، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است.

      بی تردید شکل گیری بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی در پنجم آذرماه سال ۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی بود تا شور انقلابی، ساده زیستی، صفا، صمیمیت، ایثار، گذشت و ایمان سرشار و تقوای الهی را در قالب بسیج بازتعریف کند و آن را به یک خواست عمومی در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب درکنار مردم تبدیل کند.

         امروز پس از گذشت ۳9 سال از فرمان تشکیل این نهاد مردمی، در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال ، نامگذاری شده است بیش از هر زمان دیگری نیاز به نیروی وحدت، ایثار، تقوا ، صفا و صمیمیت این نهاد مردمی در راه بسط امید به آینده  به منظور رشد و پیشرفت کشور احساس می شود.

        اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن بسیج، هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به کلیه همکارانم در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی  و تمامی بسیجیان غیور این مرز و بوم تبریک عرض نموده و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی را از درگاه احدیت مسئلت دارم.

 

۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید