باید با برنامه ریزی بهتر خدمات مطلوبتری به اقشار آسیب پذیر ارائه شود.

باید با برنامه ریزی بهتر خدمات مطلوبتری به اقشار آسیب پذیر ارائه شود.
در دیدار اعضای شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با استاندار آذربایجان غربی، استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: باید با برنامه ریزی بهتر خدمات مطلوبتری به اقشار آسیب پذیر ارائه شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، دکتر محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در جمع مدیران شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: دستگاهها و سازمانهای مربوط به حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیشتر با طبقات محروم جامعه در ارتباط اند و مسلما برای رسیدگی به مسائل و مشکلات اقشار مختلف و بویژه اقشار آسیب پذیر، با مشکلاتی هم مواجه هستند که رفع بخشی از این مشکلات مربوط به تصمیم گیری در سطوح ملی است اما بخشی نیز با همفکری، برنامه ریزی و ابتکار مدیریتی در استان قابل حل است.

استاندار آذربایجان غربی از مدیران خواست با برنامه ریزی بهتر خدمات مطلوبتر و بیشتری را به اقشار آسیب پذیر ارائه نمایند.

وی همچنین بر لزوم انعکاس به موقع موارد و مشکلات و پیگیری و حل سریع مشکلات مردم تاکید کرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی هم به عنوان رئیس شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در این جلسه ضمن تبریک مجدد انتصاب شایسته استاندار آذربایجان غربی ، با عنوان اینکه 70 درصد مردم کشور ،جامعه هدف و تحت پوشش وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی  هستند تصریح کرد: این آمار نشان دهنده  عمق مسئولیت این وزارتخانه در قبال مردم کشور است.

دکتر نقی زاده در ادامه با ارائه گزارشی از وظایف حوزه های معاونت های وزارتخانه  و همچنین اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ،خاطر نشان کرد: اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی   با دارا بودن 5 معاونت  توسعه کار آفرینی و اشتغال، امور تعاون،روابط کار، امور اجتماعی  و منابع انسانی  فعالیت می کند .

 ایشان در ادامه گزارشی از فعالیت های  معاونت های مختلف اداره کل  پرداخت و مشکلات عمده هر یک از این حوزه ها را تشریح نمود.

در ادامه مدیران حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به بیان وضعیت موجود، اقدامات و عملکرد خود پرداختند.

 

۱۲ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید