معارفه سرپرست جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان پلدشت

معارفه سرپرست جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان پلدشت
در آئینی با حضور مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان پلدشت ،سرپرست جدید نمایندگی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان پلدشت معرفی شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ضمن تقدیر از خدمات ارزنده آقای حسینی رئیس قبلی اداره شهرستان پلدشت گفتند:    بازنشستگان چراغ مسیر پر پیچ و خم خدمت هستند لذا باید در این مسیر از وجود بازنشستگانی که سالها عمر خود را صرف کسب تجربه و خدمت به مردم نموده اند بهره بجوییم  و از تجربیات آنان  در این مسیر استفاده کنیم.

دکتر نقی زاده خاطر نشان کردند:ما براساس مقوله شایسته سالاری، با تکیه بر تجربیات ارزشمند بازنشستگان مجموعه خود،از دانسته های آنان در حوزه های مختلف در بنگاه های اقتصادی تحت عنوان مشاور بهره میگیریم و از این طریق زمینه های پرورش نیروهای ارزشمند همانند بازنشستگان را فراهم می نماییم.

ایشان در ادامه با اشاره به ویژگی های اخلاقی و شخصیت آقای حسینی رئیس اداره شهرستان پلدشت افزودند: آقای حسینی  در حوزه ریاست هم تکنیک مدیریتی داشتند و هم مجهز به تقوا و تعهد سازمانی بودند که این دو عامل زمینه پیشرفت ایشان را در حوزه های مختلف کار فراهم کرد  و شرایطی را بوجود آورد که امروز با افتخار تمام به کسوت بازنشستگی نائل آمده اند.

عبدالله نژاد فرماندار پلدشت نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از اوضاع اقتصادی و اشتغال شهرستان پلدشت بر همکاری های بیش از پیش جهت رفع مشکلات این شهرستانن تاکید کردند.

در ادامه جلسه ضمن تقدیر از خدمتان ارزشمند اقای حسینی  با اهدای لوح و هدیه،رحیم زاده به عنوان سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی پلدشت  معرفی شد.

 

۳۰ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید